Çiğli Sineklik | Egesin

Sineklik

 

Sineklik

Egesin Sineklik sistemleri ile bulunduğunuz yaşam alanlarınızı daha kullanışlı, evinizi ofisinizi yaz aylarında daha havadar tutabilirsiniz

Havaların ısınmasıyla birlikte evimizi havalandırmak ve bir nebze olsun serinlik katmak için kapı ve pencereleri açma gerekliliği doğmaktadır. Dolasıyla sinekler, sivri sinekler ile diğer uçan böcek ve cisimler (pamuk, toz, polen vs), bir sorun olmaya başlar. Tüm bu olumsuz koşullardan korunmak için, kapı sinekliği, cam sinekliği gibi sineklikler her evin vazgeçilmez aksesuarları olmaktadır.

Egesin olarak her türlü kapı ve pencereye uygun olarak pvc sineklik, pileli sineklik ve açılabilen sineklik montajlarımızı sayesinde  dışarıdan gelebilecek mikrobik tehlikelere karşı korunur, yaz akşamlarında ferah ve rahat uyuyabilirsiniz. PVC kapı ve pencerelere montajı yapılan sineklikler oldukça estetiktir. Pvc kapı ve pencerelerinize göre farklı renklerde ve tiplerde sineklik çeşitlerimiz mevcuttur.

Evimizde, iş yerimizde veya herhangi bir kapalı mekanda özellikle yaz aylarında sineklerden arınmak istiyorsak ve havasız da kalmamak istiyorsak pencerelere takılan sineklik sistemleri ile birlikte sineklerin geçemeyeceği deliklerden içeriye hava gelmesini sağlayabilirsiniz ve sizi rahatsız edecek haşerelerin içeriye girmesini engellemiş olursunuz. 

 

Sineklik sistemleri ile ilgili detaylı bilgi öğrenmek, sineklik teklifi almak için lütfen iletişime geçiniz. İzmir bölgesi içerisinde sineklik montaj hizmetimiz vardır.

çiğli-sineklik

Diğer Hizmetlerimiz