Çiğli Katlanır Cam Balkon | Egesin

Cam Balkon

Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon sistemleri eski tip duvar ve demir korkuluk balkonlara göre oldukça fazla tercih edilen daha estetik yapıya sahip sistemlerdir. Günümüzde balkonlar eski kullanım amaçlarından çıkarak, ek oda, yaşam alanı olma özellikleri kazanmıştır. Sürgülü cam sistemleri, balkon camlama, teras camlama alanlarında kullanılmaktadır.

Sürgülü Cam Balkon Sistemleri

Sürgülü balkon cam sistemleri, camların sağa sola veya her iki yöne toplanabilmesi tercihe göre kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Uygulanacak yer ister düz ister açılı olsun uygulanabilmekte, köşe alanlarda toplanmaktadır. Sistem sürgülü cam veya kayar cam balkon olarak çeşitli isimlerde bilinmektedir.

Katlanır Cam Sistemleri

Katlanır  cam balkon sistemleri, sürgülü cam sistemleri ile benzer özelliğe sahiptir; ancak bu sistemlerde camlar tek bir kızak üzerinde sağ veya solda açılarak bir araya toplanmaktadır. Genel itibari ile aynı görüntüye sahip olup toplandıkları mekanizma olarak farklılık göstermektedirler.

Katlanır cam sistemleri veya sürgülü cam sistemleri hakkında bilgi almak, detayları öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Diğer Hizmetlerimiz