Çiğli Duşakabin | Egesin

Duşakabin

DUŞAKABİN

Duşakabinler banyolar için vazgeçilmez sistemlerdir. Duş esnasında etrafa sıçrayan sulardan dolayı banyonuzda bulunan materyallerin ıslanmasını önlemek için en iyi sistemlerdir. Özellikle banyoda bulunan elektronik aletlerin (saç kurutma, çamaşır, traş makinesi vb.) korunması için uygulanabilecek en iyi sistemlerdir. Duşakabin sistemleri bunun gibi amaçlarının dışında banyonuza daha iyi bir estetik katabilir, banyonuzu güzelleştirebilir.

Duşakabinler farklı alanlara göre şekillendirilip, montajı yapılabilmektedir. Örneğin, köşeli duşakabin, oval duşakabin veya düz duşakabin gibi. Duşakabinlerin sürgü kapılı duşakabin, tamperli duşakabin, polistren duşakabin olarak farklı çeşitleri bulunmaktadır.

 

ve banyoda bulunan giysi, makine ,el aletleri gibi malzemeleri korumak, duş alırken başka insanların da banyoyu kullanmasını sağlamak, banyoya daha güzel,estetik bir hava kazandırmak için yapılan uygulamadır. Duşakabin farklı yerlere göre uygulanabilmektedir. Örneğin köşeli duşakabin, tamperli camlı duşakabin,

Polistren Duşakabinler

Temperli Cam Duşakabinler

Kompakt Duşakabinler

Montaj ve Süresi?

Duşakabin montajı öncesinde uygulanacak alanın ölçüsü alınmalıdır. Alanın taban genişliği ve kullanılacak malzemenin taban&duvar ile uyumluluğu kontrol edilmelidir. Duşakabin sistemleri hakkında İzmir ili Çiğli ilçesinde bulunan firmamız Egesin'den teklif alabilirsiniz

Çiğli duşakabin, Harmandalı duşakabin ve Menemen & Ulukent duşakabin olarak servis bölgelerimiz mevcut olup, firmamızdan teklif alabilirsiniz.

Duşakabin modelleri, kaliteli duşakabin, ucuz maliyetli duşakabin ve lüx duşakabin modelleri için  detaylı bilgi öğrenmek, duşakabin teklifi almak için lütfen iletişime geçiniz.

 

Diğer Hizmetlerimiz