Çiğli Otomatik Panjur | Egesin

Panjur Sistemleri

 

Panjur Sistemleri

Egesin Panjur sistemleri, olarak maliyet açısından sınıflandırmak gerekir ise 2 farklı panjur sistemi uygulmaktayız. Otomatik panjur ve manuel panjur sistemleri olarak kapı ve pencere üzerilerine olduğu gibi sadece kapı panjur (otomatik kepenk) şeklinde de uygulanabilmektedir. Manuel panjur sistemlerinde motor kullanılmamaktadır, el yordamı ile panjur açılıp kapatılabilmektedir. Otomatik panjur sistemleri ise kumanda veya düğme ile kontrol sağlanmaktadır. Panjur sistemlerinde alüminyum panjur, pvc panjur olarak da uygulanabilmektedir.

Uygulama alanlarını yağmur, rüzgar, güneş gibi hava şartlarına karşı koruyabildiği gibi ses ve ısı izolasyonu sağlar. Otomatik panjurlar ile ofis ve konutlarınızı hırsız, güneş, kar, yağmur, rüzgar gibi etkenlere karşı koruyabilir, otomatik uyarıcı sistemler (akıllı ev sistemleri) ile geliştirebilirsiniz.

 

Otomatik kepenk,Alüminyum Kutulu İthal Motorlu Panjur, Monoblok Panjur, Egesin Pvc Kutulu , Motorlu Panjur, Detay (Gizli) Kutulu Panjur, Gizli Köpüklü veya Karkas Kutulu Motorlu Panjur, Dıştan Takma Panjur, 

Manuel ve otomatik panjur sistemleri konusunda sizlere kaliteli hizmet sunmak için yola çıkan Egesin, Menemen panjur, Çiğli panjur ve Ulukent panjur olarak bölge bölge otomatik panjur sistemleri alanında hizmet vermeye devam etmek olup istediğiniz yerde ölçü alıp sizlere fiyatlandırmaktadır.
Panjur Sistemleri hizmeti almak isterseniz eğer bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. 

Otomatik panjur ile ilgili detaylı bilgi öğrenmek, panjur teklifi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Diğer Hizmetlerimiz